Gizlilik Politikası

Kullanıcı & Gizlilik Sözleşmesi

Gelişen Kariyerim Kullanıcı ve Gizlilik politikası

 1. gelisenkariyerim.com, kullanıcılarına kaliteli bilgi akışı ve üniversiteli gençlerin buluştuğu blog tadında, farkındalık yaratabilecekleri, yorum ve tartışma yapabilecekleri ortam sağlayan bir sosyal içerik platformudur.
 2. Kullanıcı, gelisenkariyerim.com’u ziyaret ederek bu Sözleşme’yi kabul etmiş sayılmaktadır.
 3. Kullanıcı, gelisenkariyerim.com’u ziyaret ederken bu Sözleşme’ye, gelisenkariyerim tarafından yayınlanan ve yayınlanacak olan diğer her türlü kullanım koşuluna ve Türkiye Cumhuriyeti mevzuatına uygun davranmayı taahhüt etmiş sayılmaktadır. Aksi halde; tüm hukuki ve cezai sorumluluk Kullanıcı’ya ait olacaktır.
 4. Kullanıcı’nın gelisenkariyerim.com’a içerik ekleyebilmesi, içeriklere yorum yapabilmesi, diğer kullanıcıları takip edebilmesi, belli içerikleri favorilere ekleyebilmesi, diğer kullanıcılarla mesajlaşabilmesi için anasayfada bulunan “+Test Oluştur” bağlantısına tıklamak suretiyle; yazar adı, yazar e-posta adresi, yazı başlığı, içerik alanı, sosyal ağ linkleri ve kısaca tanıtım cümleleri talep edip giriş yaparak gelisenkariyerim.com’a içerik eklemesi gerekmekte olup; içerik okumak, içerik paylaşmak, içeriklere olumlu/olumsuz oy ile tepki vermek, içeriklere yorum yapmak hizmetlerinden yararlanılabilir.
 5. Kullanıcı hesabında hukuka aykırılık unsuru taşıyan hiçbir veri yer almamalıdır. Başkası gibi davranarak, izin almaksızın herhangi bir bireye ait bir isim kullanarak ya da insanları kışkırtacak saldırgan bir kullanıcı adı oluşturulamaz. Yayın ilkelerine aykırı içerikler yayımlanmaz.
 6. Kullanıcı, blog hesabı için doğru ve eksiksiz bir biçimde bilgi sağlama ve bu bilgileri sürekli güncel tutmakla yükümlüdür.
 7. Kullanıcı, içerik ekleme panelinde olan kısıma sosyal medya hesaplarının linklerini ekleyebilir, zorunluluk değildir, ihtiyaridir.
 8. Kullanıcı, gelisenkariyerim’in dilediği zaman kullanıcıları bir sebeple ödüllendirebileceği gibi tek taraflı olarak kullanıcılığına son verebileceğini, kullanıcı hesabını geçici ya da kalıcı olarak kapatabileceğini, kullanıcı hesabındaki bilgileri silebileceğini, böyle bir durumda gelisenkariyerim’den hiçbir talepte bulunamayacağını gayrikabili rücu biçimde kabul etmiştir.
 9. Kullanıcı tarafından 1 (bir) yıl boyunca işletilmeyen, 1 (bir) yıl boyunca gelisenkariyerim’e yazılı veya görsel giriş yapılmayan veya güncellenmeyen içerik üreticilerinin içeriklerini silebilir.
 10. gelisenkariyerim.com alan adı ile kullanıcı hesapları da dahil olmak üzere alt alan adlarına ilişkin tüm haklar gelisenkariyerim’e aittir. Kullanıcıların, kullanıcı hesaplarının bulunduğu alt alan adları üzerinde hiçbir hakkı bulunmamaktadır. Silinen kullanıcı hesaplarının alt alan adları farklı kullanıcılarla kullanılabilir.
 11. gelisenkariyerim’da herkese açık alanlara ya da özel mesaj alanlarına üyeleri rahatsız eden, tehdit, taciz ve hakaret içeren mesajlar atmak, içerikler yüklemek yasaktır. Bu yasağa aykırı şekilde davranan kullanıcılar, durumları incelendikten sonra gelisenkariyerim tarafından kullanıcılıktan çıkarılabilecektir.
 12. gelisenkariyerim.com’da yer alan bilgi, veri, yazı, yorumlar, makaleler, yazılımlar kısaca “içerik” olarak anılacak olup; bu içerikler, gelisenkariyerim.com’a kullanıcılar tarafından girileceği gibi gelisenkariyerim.com editörleri tarafından da girilebilecektir.
 13. Kullanıcı tarafından gelisenkariyerim.com’a eklenen, yüklenen, yaratılan her türlü içerik ister gizli paylaşılmış, ister tüm kullanıcılara açık paylaşılmış olsun, bu içeriklerin doğruluğu, güncelliği ve yürürlükteki mevzuata uygun olup olmadığı tamamen Kullanıcı’nın sorumluluğundadır.
 14. gelisenkariyerim, herhangi bir içeriği, herhangi bir zamanda içeriği yükleyen Kullanıcı’ya haber vermeksizin ve herhangi bir sebep göstermeksizin kendi takdiri doğrultusunda kaldırma, düzenleme, değiştirme, engelleme hakkına sahiptir. Kullanıcı tarafından sağlanan içeriklerden gelisenkariyerim.com’un editörleri hiçbir şekilde sorumlu değildir. gelisenkariyerim, ilkelerine ve hukuka aykırı olan içerikleri-sayfaları yayından kaldırma hakkına sahip olup; böyle bir durumda Kullanıcı, gelisenkariyerim’den hiçbir talepte bulunmayacağını gayrikabili rücu biçimde kabul etmiştir.
 15. gelisenkariyerim, Kullanıcı’dan gelen içeriği, e-postayı ya da sayfalarında bulunan herhangi bir iletiyi neden göstermeden reddetme, geciktirme, geç yayına alma veya yayınlamama hakkına sahiptir.
 16. gelisenkariyerim.com’da sunulan hizmetleri kullanmak dışında, gelisenkariyerim.com’da yer alan içerikleri başka amaçlar için kullanmak, taklit etmek, değiştirmek, dağıtımını yapmak veya depolamak yasaktır. Kullanıcı, gelisenkariyerim.com’da yer alan içerikleri satamaz, reklam gibi amaçlar doğrultusunda istismar edemez ve üçüncü kişilerin hakkını zedeleyecek şekilde kullanamaz.
 17. gelisenkariyerim.com’da yayınlanan hiçbir içeriğin üçüncü kişiler tarafından yayın hakkı içerik sahibinden izin alınmadan hiçbir mecrada hiçbir şekilde kullanılamaz, yayınlanamaz.
 18. Kullanıcı, gelisenkariyerim.com’a gireceği içeriklerde 3. kişilerin kişilik haklarına zarar verecek, karalayıcı, aldatıcı unsurlar, pornografik, ahlaka aykırı yazılar, hakaret, şiddet, ırkçılık, ayrımcılık ve yasadışılık unsuru bulunmayacağını taahhüt etmiştir.
 19. Kullanıcı, gelisenkariyerim tarafından talep edilmeden ve/veya gelisenkariyerim’dan yazılı onay almaksızın ve/veya gelisenkariyerim ile herhangi bir anlaşma sağlamaksızın gelisenkariyerim.com’da reklam oluşturamaz, örtülü reklam niteliğinde olabilecek içerikler ile spam içerikler yükleyemez. gelisenkariyerim.com hizmetleri, ticari amaçlarla kullanılmak isteniyorsa lütfen gelisenkariyerim.com ile iletişim kurunuz.
 20. gelisenkariyerim, gelisenkariyerim.com’un belli alanlarını veya kategorilerini, gelisenkariyerim.com’da kullanılan bazı hizmetleri ücretli hale getirebilir ve bu ücretleri tek taraflı olarak belirleyebilir.
 21. Kullanıcı, gelisenkariyerim.com’da yayınladığı içeriklerde telif hakkı kendisine ait olmayan görsel, yazı vb. unsurları paylaşmayacağını, aksi takdirde tüm sorumluluğun kendisine ait olacağını kabul eder.
 22. gelisenkariyerim, kullanıcı hesaplarının güvenliği için azami dikkat gösterecektir. Ancak kullanıcı hesabında kayıtlı bilgiler ve hesap şifresinin güvenliği Kullanıcı’nın sorumluluğundadır. Kullanıcı, kullanıcı hesabına ilişkin bilgileri hiçbir zaman 3. kişilerle paylaşmamalıdır. Kullanıcı hesabında Kullanıcı’nın kontrolü dışında bir durum oluşması durumda derhal gelisenkariyerim ile irtibata geçilmelidir. Kullanıcı’nın kullanıcı hesabı şifresinin 3. kişiler tarafından ele geçirilmesi ve 3. kişiler tarafından hukuka aykırı içerik sağlanması dahil olmak üzere her türlü kötü niyetli kullanım, Kullanıcı’nın sorumluluğunda olup; kötü niyetli kullanımdan kaynaklanan her türlü hukuki ve cezai yükümlülük Kullanıcı’ya aittir.
 23. Kullanıcı, diğer kullanıcı ve üyelerin gelisenkariyerim.com’u kullanmasını engelleyecek ya da zorlaştıracak veya veritabanlarını ya da sunucuları bozacak veya işlemez hale getirecek eylemlerde bulunamaz, herhangi bir yazılım, donanım veya iletişim unsuruna zarar veremez, virüs içeren yazılım veya başka bir bilgisayar kodu, dosya oluşturamaz, yetkisi olmayan herhangi bir sisteme, dataya, şifreye ulaşmaya çalışamaz, direkt veya dolaylı olarak, verilen hizmetlerdeki algoritmaları ve kodları deşifre edecek, işlevlerini bozacak davranışlarda bulunamaz, içerikleri değiştiremez, dönüştüremez, çeviremez, alıntı göstermeksizin başka sitelerde yayınlayamaz, kanunen yasak bilgiler içeren mesajlar, zincir posta, yazılım virüsü gibi 3. kişilere zarar verebilecek içerikleri dağıtamaz, diğer kullanıcıların bilgisayarındaki bilgilere ya da yazılıma zarar verecek program ve/veya bilgiler gönderemez, bunun gibi hukuka aykırı ve gelisenkariyerim ile gelisenkariyerim.com’a zarar verecek davranışlarda bulunamaz. Aksi halde; gelisenkariyerim tarafından tüm hukuki ve cezai işlemleri başlatma ve taleplerde bulunma hakkı saklıdır.
 24. gelisenkariyerim, Kullanıcı’nın bu Sözleşme’ye aykırı davranması,gelisenkariyerim.com’u kullanırken ya da gelisenkariyerim.com’a içerik eklerken verdiği bilgilerin hatalı veya gerçeğe aykırı olması, gelisenkariyerim.com’da verilen hizmetleri kötü niyetli şekilde kullanması veya gelisenkariyerim’in gerekli görmesi halinde gelisenkariyerim.com’u kullanmasını engelleyebilir. Bu durumlarda gelisenkariyerim’nun ayrıca hukuki yollara başvurma hakkı saklıdır.
 25. Tarif, metot, kod, program, işleyiş tasarım, logo yazı dahil olmak üzere gelisenkariyerim.com’da yer alan tüm içerikler ile gelisenkariyerimmarkası ve gelisenkariyerim.com alan adı, alt alan adları ve tüm sayfalara ilişkin tüm fikri ve sınai mülkiyet hakları gelisenkariyerim’a aittir veya gelisenkariyerim tarafından bunların kullanımına ilişkin olarak hak sahiplerinden kanunlara uygun şekilde lisans alınmıştır. Bu sebeple; söz konusu içerikler gelisenkariyerim’dan izin alınmaksızın hiçbir surette kullanılamaz, yayınlanamaz, işlenemez, çoğaltılamaz, yayılamaz, temsil suretiyle faydalanılamaz, işaret, ses ve/veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletilemez. Aksi halde; gelisenkariyerim tarafından tüm hukuki ve cezai işlemleri başlatma ve taleplerde bulunma hakkı saklıdır.
 26. Tüm mali hakları gelisenkariyerim’a ait olduğu belirtilen içerikler ile tüm tarif, metot, kod, program, işleyiş ve görsellere ilişkin şahsi kullanımın dışında, kopyalama, işleme ve internet başta olmak üzere radyo-televizyon, uydu ve kablo gibi telli veya telsiz yayın yapan kuruluşlar vasıtasıyla veya dijital iletim de dahil, işaret, ses ve/veya görüntü nakline yarayan araçlar ve bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla her türlü araçla içeriği yayınlanamaz.
 27. gelisenkariyerim.com’da yer alan içeriğin alıntılanması, makul sınırlarda kalmak ve kaynak gösterme ve ilgili içeriğe ilişkin sitemize bağlantı vermek kaydıyla mümkündür. Makul sınır, eserin veya sair içeriğin basit bir özetinden ibaret olup, içeriğe vakıf olunması için gelisenkariyerim.com’un ziyaret edilmesi ihtiyacını ortadan kaldırmayacak düzeyde olmalıdır. Her durumda, gelisenkariyerim.com’da yer alan içeriklerden herhangi birinin tamamının alıntılanması gelisenkariyerim’in yazılı izni olmadıkça, yukarıdaki şartlara uyulsa dahi mümkün değildir. Konuya ilişkin Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri saklıdır.
 28. Kullanıcı, gelisenkariyerim.com’da yayınlanmak üzere sunduğu her türlü içeriğe ilişkin olarak, içeriğe ilişkin işleme, çoğaltma, yayma, temsil, işaret, ses ve/veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakları dahil olmak üzere tüm telif haklarını gelisenkariyerim.com’a yer, süre ve mecra ile sınırlı olmaksızın geri dönülmez olarak devretmekte, bedelsiz olarak tam lisans hakkı vermektedir.(Kullanıcı hiçbir maddi ve/veya manevi gelir/hak/kazanç talep edemez.) Bu sebeple; Kullanıcı, söz konusu içeriği ancak bu Sözleşme’nin 28. maddesinde belirtilen şartlara uygun şekilde kullanabilecektir. Bu şartlar dışında söz konusu içeriğin kullanımı gelisenkariyerim’in yazılı onayına tabidir.
 29. Kullanıcı’nın yayın hakkına sahip olmadığı içerik bakımından, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ndaki usule uygun ve atıfta bulunmak şartıyla içerik sağlaması gerekmekte olup; aksi halde Kullanıcı gelisenkariyerim.com’un ve gelisenkariyerim’nun uğradığı ve uğrayabileceği doğrudan ve dolaylı, maddi ve manevi tüm zararını tazmin etmekle yükümlüdür.
 30. gelisenkariyerim,gelisenkariyerim.com’un virüs ve sair zararlı içerik barındırmaması için azami gayret sarf etmekle birlikte Kullanıcı’nın teknik sorunlar yaşaması veya diğer nedenlerle bilgisayarına virüs geçmesi veya herhangi bir zarara uğraması halinde uğranacak zararlardan (bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla Kullanıcı’nın bilgisayarı veya programlarının hasar görmesinden) dolayı gelisenkariyerim’nun sorumluluğu bulunmamakta olup; bu sebeplegelisenkariyerim’den hiçbir talepte bulunulamaz. Kullanıcı, anılan zararlara uğramamak için gerekli önlemleri almakla yükümlüdür.
 31. gelisenkariyerim, gelisenkariyerim.com’un hizmetlerinin yapısını Kullanıcı’ya önceden bildirim yapmaksızın dilediği zaman değiştirebilir ve/veya hizmetleri veya bazı özelliklerini geçici veya kalıcı olarak sonlandırabilir.
 32. gelisenkariyerim, gelisenkariyerim.com’da yer alan içerik, hizmet, imkan ve sair unsurların yayınının devamlılık arz etmesine önem göstermekle birlikte yayının ve/veyagelisenkariyerim.com üzerinden sunulan hizmetlerin kesintisiz olacağına dair garanti vermemektedir. Böyle bir durumda gelisenkariyerim.com’un sorumluluğu bulunmamaktadır.
 33. gelisenkariyerim.com’un veya gelisenkariyerim.com’un hizmet aldığı 3. kişi veya kuruluşların kusurundan dolayı yaşanabilecek herhangi bir veri kaybı durumunda, gelisenkariyerim’un sorumluluğu bulunmamakta olup; kaybolan bilgi ve verilerin yeniden girilmesi sorumluluğu Kullanıcı’ya aittir. Bu sebeple; Kullanıcı’nın verilerini korumak üzere kendi önlemlerini alması önerilmektedir.
 34. Kullanıcı’nın gelisenkariyerim.com’a verdiğin bilgilerin bazıları zorunlu olarak verilen (e-posta adresleri, IP bilgileri gibi) bilgiler, bazıları da Kullanıcı’nın tercihine bağlı olarak gelisenkariyerim’e verdiği veya gelisenkariyerim.com’in erişimine onay verdiği bilgilerdir. gelisenkariyerim, kullanıcılarına daha iyi hizmet sunabilmek için bu bilgileri dilediği sürece, bilgiler tarafınızdan silinse dahi saklayabilir. Ancak gelisenkariyerim, IP bilgilerini yasal süresinden sonra saklamayacaktır.
 35. gelisenkariyerim, Kullanıcı’nın bilgilerini saklama konusunda azami özeni göstermekle beraber gelisenkariyerim tarafından saklanan Kullanıcı verilerinin yer aldığı sisteme izinsiz girilmesi, sistemin işleyişinin bozulması veya değiştirilmesi suretiyle bilgilerinizin elde edilmesi, değiştirilmesi veya silinmesi halinde gelisenkariyerim.com’un sorumluluğu bulunmamaktadır. Kullanıcı, gelisenkariyerim.com’u her ziyaret ettiğinde, IP adresi, işletim sistemi, kullandığı tarayıcı (Explorer, Chrome vs.), bağlantı zamanı, süre bilgileri ve benzeri bilgiler otomatik olarak kaydedilmekte olup; Kullanıcı’nın izni gerekmeksizin elde edilen bu bilgilerin 3. kişilerle paylaşılmamak kaydıyla gelisenkariyerim.com tarafından kişisel bilgilerinizle ilişiklendirilerek veya anonim olarak kullanılması mümkündür.
 36. gelisenkariyerim, resmi mercilerden usulüne uygun talep gelmesi halinde Kullanıcı bilgilerini ilgili mercilere iletecektir.
 37. Kullanıcı, gelisenkariyerim.com’u ziyaret ettiği süre boyunca gelisenkariyerim.com, “cookie” olarak da adlandırılan çerezlerin veya site kullanım verilerini analiz etme amaçlı javascript kodları veya benzer iz sürme verileri bilgisayarınıza yerleştirilebilir. Çerezler basit metin dosyalarından ibaret olup, kimlik ve sair özel bilgiler içermez, bu nevi kişisel bilgi içermemekle beraber oturum bilgileri ve benzeri veriler saklanır ve Kullanıcı’yı tekrar tanımak için kullanılabilir.
 38. gelisenkariyerim.com, zaman zaman gelisenkariyerim.com’a, tanıtım postalarına veya reklamlarına 3. kişilere ait internet sitelerine ilişkin bilgi ve linkleri dahil edebilir. Kullanıcı’nın bu linklere tıklayarak diğer internet sitelerine girmesi halinde söz konusu siteler ya da bu sitelerin uygulamaları gelisenkariyerim.com’un kontrolü altında olmadığı gibi bu Sözleşme, erişebilen bu diğer siteler bakımından geçerli değildir. Bu siteler ile sitelerin uygulamalarında yer alan bilgilerin doğruluğuna ilişkin olarak gelisenkariyerim.com’un hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu sitelerde yer alan bilgilerin doğruluğuna, bilgi kullanımına, gizlilik ilkelerine ve içeriğine ilişkin olarak gelisenkariyerim.com’un hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 39. Kullanıcı gelisenkariyerim.com’a üye olarak, gelisenkariyerim.com’daki yenilikler ve sair konulardaki reklam ile duyurulardan haberdar edilmek üzere gelisenkariyerim.com’un e-posta gönderim listesine kayıt olmuş kabul edilir. Kullanıcı’nın e-posta gönderim listesinden çıkması içingelisenkariyerim.com tarafından gönderilen e-postaların sonundaki ilgili bağlantıya tıklaması yeterlidir.
 40. Bu Sözleşme’nin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlığın çözümünde Türk Hukuku uygulanacak olup; İstanbul Merkez (Çağlayan) Mahkemeleri ve İcra Müdürlükleri yetkili olacaktır.
 41. Taraflar, bu sözleşme’den doğabilecek ihtilaflarda, gelisenkariyerim.com’un defter ve kayıtları ile bilgisayar kayıtlarının (e-posta yazışmaları, internet trafik bilgisi ve erişim kayıtları[log] ve benzeri) 6100 sayılı Hukuk Muhakemeleri Kanunu’nun 193. maddesi anlamında muteber, bağlayıcı, kesin ve münhasır delil teşkil edeceğini ve bu maddenin Delil Sözleşmesi niteliğinde olduğunu kabul, beyan ve taahhüt ederler.
 42. Tarafların birbirlerine gönderecekleri bildirimler, Kullanıcı’nın gelisenkariyerim.com’a bildirdiği adres ve/veya e-posta adresi ile gelisenkariyerim.com’un bu sözleşme’de belirtmiş olduğu adres ve/veya e-posta adresine gönderilecektir. Kullanıcı’nın gelisenkariyerim.com’a bildirdiği adres ve/veya e-posta adresinde bir değişiklik olması halinde, yeni adres ve/veya e-posta adresini gelisenkariyerim.com’a yazılı olarak bildirecektir. gelisenkariyerim.com’un adres ve/veya e-posta adresinde bir değişiklik olması halinde ilgili değişiklik bu sözleşme’ye aktarılacaktır. Aksi takdirde; Kullanıcı’nın gelisenkariyerim.com’a bildirdiği adres ile e-posta adreslerine ve gelisenkariyerim.com’un bu sözleşme’de yer alan adres ile e-posta adreslerine yapılacak tebligatlar, geçerli tebligatın tüm hukuki sonuçlarını doğuracaktır.
 43. Bu sözleşmeyi onaylayarak 13 yaşından büyük olduğunuzu beyan etmiş sayılırsınız.
 44. Bu Sözleşme’nin herhangi bir maddesinin geçersiz ya da uygulanamaz hale gelmesi, Sözleşme’nin diğer maddelerini geçersiz kılmayacaktır.
 45. Tarafların bu sözleşme’den kaynaklanan haklarını kısmen veya tamamen kullanmamaları veya bunlara aykırı hareket etmeleri, hiçbir suretle bu haklardan feragat ettikleri anlamına gelmeyecektir.
 46. Bu sözleşme, gelisenkariyerim.com’a yeni özellikler eklendikçe veya gelisenkariyerim.com Kullanıcılarından yeni öneriler geldikçe yeniden, önceden Kullanıcılara herhangi bir bildirimde bulunulmaksızın düzenlenebilir ve güncellenebilir. Bu nedenle, Kullanıcı’nın gelisenkariyerim.com’u her ziyaret edişinde bu sözleşmeyi yeniden gözden geçirmesi önerilmektedir.
 47. gelisenkariyerim.com içerisinde “Gelişen Genç” üyesi olarak yazılan, “test”,”yazı”,”sınav”,”anket”,”düello”,”bilgi yarışması” vb. yazılı ve görsel barındıran tüm yazım biçimleri, gelisenkariyerim.com’da yayınlandıktan sonra yazım hakları gelisenkariyerim.com’a geçmektedir. Bu süreç içerisinde Gelişen Genç üyesinin gelisenkariyerim.com’dan ayrılması durumunda yukarıda belirtilen yazılı ve görsel barındıran tüm yazım biçimlerini kaldırma/değiştirme için gelisenkariyerim.com’a herhangi bir hak talebinde bulunamayacaktır.

Kullanıcı sözleşmesiyle veya gelisenkariyerim.com uygulamalarıyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa iletişime geçebilirsiniz:

E-posta: info@gelisenkariyerim.com

Tebligat Adresleri Kullanıcı’nın gelisenkariyerim.com’a bildirdiği adres, bu sözleşme ile ilgili olarak yapılacak her türlü bildirim için yasal adres kabul edilir. Taraflar, mevcut adreslerindeki değişiklikleri yazılı olarak diğer tarafa 3 (üç) gün içinde bildirmedikçe, eski adreslere yapılacak bildirimlerin geçerli olacağını ve kendilerine yapılmış sayılacağını kabul ederler. İşbu sözleşme nedeniyle gelisenkariyerim.com’un kullanıcı’nın kayıtlı e-posta adresini kullanarak yapacağı her türlü bildirim aynen geçerli olup, e.postanın gelisenkariyerim.com tarafından yollanmasından 1 (bir) gün sonra Kullanıcı’ya ulaştığı kabul edilecektir. Kullanıcı, bu katılım sözleşmesinde yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini ve kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını beyan, kabul ve taahhüt eder.

Başa dön tuşu