Hakkımızda1

Hayat Kurtaran 9 Mobil Uygulama

Merhaba sevgili Gelişen Kariyerim Okurları, Teknolojinin hayatımızdaki vazgeçilmez etkisiyle hayatımız oldukça kolaylaştı. Ben de bugün sizlere “Hayat Kurtaran 10 Mobil Uygulama” hakkında bir liste oluşturdum. Ayrıca uygulamaların içeriklerinden de bahsedeceğim. Hazırsanız hemen başlayalım!

1)Insight Timer

Uyku, endişe ve stres için geliştirilen ücretsiz bir meditasyon uygulaması. Meditasyonunuzu dünyaca ünlü bir hoca eşliğinde yapmaya hazır mısınız? Eckhart Tolle, Pak Merta Ada, Thich Nhat Hanh, Tara Brach, Jack Kornfield gibi bu alanda markalaşmış yazar ve hocaların oluşturduğu 600’den fazla ücretsiz programı, Insight Timer’da bulabilirsiniz. Ayrıca bir sayaç görevi gören sadece zamanlayıcı olarak kullanabileceğiniz uygulamada, kendi gelişiminizi diğer kullanıcılarla paylaşabilme ve kendi meditasyon grubunuzu oluşturabilme özellikleri de mevcut.

Desteklediği Cihazlar: Ios ve Android

2)Snapseeed

Snapseed Profesyonel bir fotoğraf düzenleme uygulaması. Snapseed uygulaması ile kullanıcılar farklı efektler ve iyileştirmeler yaparak fotoğrafları düzenleyebilir. Renk ve kontrastın “otomatik” ayarını seçebilir. Ayrıca, varsayılan filtreleri düzenleme özelliklerini kullanarak filtre kombinasyonları oluşturabilme ve kaydedebilme özelliklerine sahiptir.

Desteklediği Cihazlar: Ios ve Android

3)Forest

Hayat Kurtaran 10 Mobil Uygulama
Stay focused

Forest ile odaklanmaya başla.Verimliliği sağlamak için geliştirilen uygulamada,verilen süre boyunca telefonu kullanamıyorsunuz.Ders çalışırken ya da iş yerinde çalışırken tam odaklanarak üst düzey verim sağlamak amaçlanmıştır.Telefonunuza dokunmadan durabildiğiniz her 30 dakika için sanal bir ağaç dikmiş oluyorsunuz ve zamanla bir ormanınız oluyor. Üstelik hedefinize ulaştıkça, uygulama içinde kazandığınız puanlar ile gerçek hayatta da ağaçlar dikilebiliyor.

Desteklediği Cihazlar: Ios ve Android

4)Zoom

Zoom, birden fazla kişinin aynı anda görüntülü olarak görüşmesini sağlayan bir uygulamadır. Pandemi dönemiyle oldukça popüler olan uygula eğitim ve iş dünyası için vazgeçilmez oldu. Uygulama telefon ya da bilgisayar üzerinden kullanılabiliyor. Uygulamya giriş yapmak için isterseniz üye girişi yapmadan “Join a meeting” seçeneğine tıklayarak ya da katılacağınız toplantının sizinle paylaşılmış olan kodunu yazarak görüşmeye katılabilmeniz mümkün.

Desteklediği Cihazlar: Ios ve Android

5)AppsFree

Hayat Kurtaran 10 Mobil Uygulama

Geçici süre ücretsiz olan uygulamaların gösterildiği bir uygulama. Uygulamalar içerisinde: ücretli uygulamalar, oyunlar, duvar kağıtları ve simge paketlerini bulabilirsiniz. Gelişmiş filtre ayarları ile deneyiminizi özelleştirebilir, böylece sadece gerçekten ilgilendiğiniz uygulama türlerini görebilirsiniz.

Desteklediği Cihazlar: Android

6)Greenify

Arka planda çalışan ve şarjınızı gereksiz yere tüketen uygulamaları kapatmanızı sağlayan bir uygulama. Bu sayede şarjınızı daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Desteklediği Cihazlar: Android

7)Pushbullet

Telefon bilgisayar arasında veri aktarımı yapabildiğiniz uygulamayı, Google veya Facebook hesabınız ile ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Cihazlarınız arasında dosyaresimyazı ve link paylaşımı imkanı sunuyor. Telefona gelen bildirimleri yada sadece istediğimiz uygulamalar, smsler ve aramaları anlık olarak bilgisayarda bildirim olarak gözükmesini sağlıyor. Hızlı bir şekilde bilgisayardan telefona yada telefondan bilgisayara yazı, fotoğraf veya dosya paylaşımı yapılabiliyor.

Desteklediği Cihazlar: Ios ve Android

8)Shazam

Hayat Kurtaran 10 Mobil Uygulama

Duyup çok beğendiğimiz şarkının adını arama devrini bitiren uygulama. Uygulamaya girerek “touch the Shazam” yazısı karşılıyor. Ana ekrana tıkladıktan sonra shazam, internetin hızına göre bize dinlettiğimiz şarkıyı buluyor.

Desteklediği Cihazlar: Ios ve Android

9) Radio Garden

Hayat Kurtaran 10 Mobil Uygulama

Müziklerle dünyayı keşfedebileceğiniz bir uygulama olan Radio Garden dünyadaki diğer radyoları da dinleyebileceğiniz bir uygulama. Uygulamanın kullanımı gayet basit sol altta radyonun hangi ülke ve şehirde olduğunu, orada saat kaç olduğunu görebileceğiniz bir kısım bulunuyor.

Desteklediği Cihazlar: Ios ve Android

Sizler için Hayat Kurtaran 10 Mobil Uygulama tavsiyelerimi sıraladım. Sizlerin de bildiği farklı uygulamalar varsa yorumlara yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca diğer yazılarımı okuyabilir, beğendiğinizi tepkinizi belirterek ve çeşitli platformlarda yazıları paylaşarak belirtebilirsiniz.

REFERANS: Pushbullet incelemesi

Burs Veren Kurumlar

Katı Gibi Davranan Sıvı Keşfedildi

Kişisel Gelişimi Destekleyen Mobil Uygulamalar

Diğer yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu