Hakkımızda1

Uzaktan Eğitim Sürecinde 5 Kurs Önerisi

Merhaba Gelişen Kariyerim okuyucuları, karantina sürecinde uzaktan eğitim ile yeni deneyimler kazanacağınız kurs tavsiyelerini sizlerle buluşturuyoruz. Eğitim sürecinin online olması ile internet ortamından yeni deneyimler kazanmak bir o kadar kolay hale geldi. Sizler de uzaktan eğitimler ile yeni deneyimler kazanabilir, iş hayatına bir sıfır önde başlayabilirsiniz. Uzaktan Eğitim Sürecinde 5 Kurs Önerisi yazım işte tam size göre hazırsanız başlayalım! Şimdiden iyi okumalar dilerim.

1-Etik Hacker Olma Kursu

Gelişen teknoloji ortamı ile internetteki verileri korumakta bir o kadar önemli hale gelmiş durumda. Verilerin çoğalması ile verileri korumak da gerekiyor. Size sıfırdan başlayarak ileri adımlara taşıyacak bu kursun hazırlayıcısı Atıl Samancıoğlu’dur. Sıfırdan sizi etik hacker olma yolunda ilerletiyor. Bu kurs sayesinde kendi bilgisayarınızda kuracağınız hacking laboratuvarınızda canlı denemeler yaparak sadece teoriyi değil aynı zamanda pratiği de deneyimleyip büyük bir tecrübe kazanacaksınız. Linux kodları, SQL kodları, internet ağları gibi bir çok bilgi sahibi olabilir kendinize etik hacker olma yolunda bir adım atabilirsiniz.

2-Python İle Makine Öğrenmesi

Dr. Şadi Evren Şener’in hazırladığı Python ile makine öğrenme kursu ile günümüzün trend programı olan Python’u öğrenecek ve veri analizi yapabileceksiniz. Veri bilimine giriş yapabileceğiniz, algoritmaları gerçek hayat problemlerine uygulayacak, tahmin regresyon analizlerinin nasıl yapıldığını öğrenebileceksiniz. Öncesinde hiçbir bilgiye sahip olmasanız bile bu kurs sayesinde adım adım kendinizi geliştirebileceksiniz.

3-MS Excel: A’dan Z’ye Tüm Komutlar, Formüller ve Özellikler!

Artık  tüm sektörlerin kullandığı excel’i en baştan sıfırdan öğreneceğiniz kurs ile sizde artık excel’de komutları ve formülleri kolayca yazabilir hale geleceksiniz. Sürekli dile getirdiğim gibi hiçbir bilgi sahibi olmanıza gerek yok sadece video eğitimler ile adım adım ilerleyip kendinizde deneyerek excel’i baştan sona kullanabilir hale geleceksiniz. Haluk Tatarın  hazırlamış olduğu bu kurs sayesinde excel’i kolayca öğrenebileceksiniz.

4-İngilizce-Kalıcı Kelime Öğrenme Kursu (5000+Kelime 50+ Saat)

İngilizce de kelime ezberlemekte zorlanıyorsanız kurs tam size  göre. Alıştırmaları ile günlük tekrar yaparak 5000 kelimeden daha fazlasını ezberlemiş olacaksınız. Kelime haznenizi geliştireceğiniz İngilizce de günlük hayatta kullanılan kelimeleri tekrar yaparak kalıcı hale getirebilirsiniz. Serdar Hocanın hazırladığı kurs sayesinde artık kelime haznenizi geliştirmek artık daha kolay.

5-Özel Ders Formatında Sıfırdan Zirveye İngilizce Eğitim Seti

Yine Serdar Hocanın hazırlamış olduğu özel ders formatında sıfırdan zirveye İngilizce eğitim seti ile İngilizce öğrenmeyen kalmayacak. Özel ders alır gibi sıfırdan başlayarak üst düzeye kadar çıkarabileceğiniz kurs ile İngilizce öğrenmek artık bir sorun olmaktan çıkacak. Dizi filmleri artık orijinal dillerinde izleyebilir hale gelebileceksiniz. Ödev ve görev sistemi ile desteklenen kursta artık İngilizce öğrenmeyen kalmayacak.

BONUS: iOS 14 & Swift 5: Başlangıçtan İleri Seviyeye Mobil Uygulama

Son olarak hızla gelişen teknoloji ile mobil uygulamalarında hayatımızda yeri bir hayli artmış durumda. Uygulamaların her geçen gün hayatımızın bir parçası olduğu ve olmaya devam edeceği süreçte artık siz de kendi uygulamalarınızı yazabileceksiniz. Bu kurs sayesinde sosyal medya uygulamalarına benzer kendi uygulamalarınızı geliştirebileceksiniz.

Umarım Uzaktan Eğitim Sürecinde 5 Kurs Önerisi yazımı beğenmişsinizdir. Diğer yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Eğitimleri Udemy ve Youtube adreslerinden takip edebilirsiniz.

Ücretsiz Online Kurslar

LibreOffice-Ücretsiz Office Programı

Staj Yeri Nasıl Ayarlanır?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu